Skip Navigation Links
Qualification Round
32nd Finals
Participating Teams
AJM FC PORTO
Apollo 8 BORNE
Apollon LIMASSOL
ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG
ASP Thetis VOULA
ATSC Kelag KLAGENFURT
Azerrail BAKU
BK TROMSØ
Galeb Liko Soho BAR
HAIFA VC
Hapoel KFAR SABA
HOLTE IF
Kairos PONTA DELGADA
KAUNAS VDU
LEGIONOVIA S.A.
LP SALO
OK GACKO
OK HERCEG NOVI
Panathinaikos ATHENS
PTT SC ANKARA
RANDABERG IL
Rapid BUCURESTI
Reale Mutua Fenera CHIERI
RIGAS Volejbola Skola
RSR WALFER
Slavia EU BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Sm' AESCH Pfeffingen
Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT
Tent OBRENOVAC
TS Volley DÜDINGEN
UKF NITRA
VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
VK BRUSNO
VK PROSTEJOV
ZOK UB
32nd Finals
Away Matches

CHCW 02 KAUNAS VDU 0
HAIFA VC 3
CHCW 04 Azerrail BAKU 29/11
Slavia EU BRATISLAVA 18:00
CHCW 06 Hapoel KFAR SABA 30/11
LP SALO 19:00
CHCW 08 VK PROSTEJOV 01/12
ATSC Kelag KLAGENFURT 17:00
CHCW 10 HOLTE IF 29/11
VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post 19:00
CHCW 12 Galeb Liko Soho BAR 30/11
SLIEDRECHT Sport 18:00
CHCW 14 OK GACKO 30/11
Reale Mutua Fenera CHIERI 19:00
CHCW 16 LEGIONOVIA S.A. 30/11
ASP Thetis VOULA 19:00
CHCW 18 Sm' AESCH Pfeffingen 30/11
Panathinaikos ATHENS 19:30
CHCW 20 RIGAS Volejbola Skola 30/11
VK BRUSNO 19:00
CHCW 22 Apollon LIMASSOL 30/11
ZOK UB 20:00
CHCW 24 Apollo 8 BORNE 30/11
AJM FC PORTO 20:00
CHCW 26 Rapid BUCURESTI 30/11
Tent OBRENOVAC 17:00
CHCW 28 RSR WALFER 30/11
ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG 19:30
CHCW 30 BK TROMSØ 30/11
OK HERCEG NOVI 19:00
CHCW 32 UKF NITRA 30/11
RANDABERG IL 18:00
CHCW 34 Kairos PONTA DELGADA 30/11
TS Volley DÜDINGEN 20:45
CHCW 36 Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT 30/11
PTT SC ANKARA 20:00
32nd Finals
Status Teams
LEGIONOVIA S.A.
UKF NITRA
Kairos PONTA DELGADA
OK GACKO
Hapoel KFAR SABA
Apollo 8 BORNE
RIGAS Volejbola Skola
KAUNAS VDU
HOLTE IF
RSR WALFER
BK TROMSØ
Galeb Liko Soho BAR
Azerrail BAKU
Apollon LIMASSOL
Rapid BUCURESTI
VK PROSTEJOV
Sm' AESCH Pfeffingen
Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT
Panathinaikos ATHENS
LP SALO
ATSC Kelag KLAGENFURT
ZOK UB
AJM FC PORTO
HAIFA VC
SLIEDRECHT Sport
RANDABERG IL
OK HERCEG NOVI
TS Volley DÜDINGEN
ASP Thetis VOULA
ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG
Tent OBRENOVAC
VK BRUSNO
VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
Slavia EU BRATISLAVA
Reale Mutua Fenera CHIERI
PTT SC ANKARA

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Prequalification Round WEVZA
From 01/09/2022 to 16/10/2022
Prequalification Round BVA
From 15/09/2022 to 30/09/2022
Qualification Round
From 22/11/2022 to 01/12/2022
Main Phase
From 13/12/2022 to 09/02/2023
Final Phase
From 21/02/2023 to 22/03/2023

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
24/11/22
CHCW 33-TS Volley DÜDINGEN vs Kairos PONTA DELGADA