Skip Navigation Links
Qualification Round
32nd Finals
Participating Teams
AJM FC PORTO
Apollo 8 BORNE
Apollon LIMASSOL
ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG
ASP Thetis VOULA
ATSC Kelag KLAGENFURT
Azerrail BAKU
BK TROMSØ
Galeb Liko Soho BAR
HAIFA VC
Hapoel KFAR SABA
HOLTE IF
Kairos PONTA DELGADA
KAUNAS VDU
LEGIONOVIA S.A.
LP SALO
OK GACKO
OK HERCEG NOVI
Panathinaikos ATHENS
PTT SC ANKARA
RANDABERG IL
Rapid BUCURESTI
RIGAS Volejbola Skola
RSR WALFER
Slavia EU BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Sm' AESCH Pfeffingen
Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT
Tent OBRENOVAC
TS Volley DÜDINGEN
UKF NITRA
VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
VK BRUSNO
VK PROSTEJOV
ZOK UB
32nd Finals
Home Matches

CHCW 01 HAIFA VC 24/11
KAUNAS VDU 17:00
CHCW 03 Slavia EU BRATISLAVA 30/11
Azerrail BAKU 18:00
CHCW 05 LP SALO 24/11
Hapoel KFAR SABA 19:00
CHCW 07 ATSC Kelag KLAGENFURT 23/11
VK PROSTEJOV 19:00
CHCW 09 VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post 23/11
HOLTE IF 19:00
CHCW 11 SLIEDRECHT Sport 23/11
Galeb Liko Soho BAR 19:30
CHCW 13 WEVZA Cup Winner ---
OK GACKO
CHCW 15 ASP Thetis VOULA 23/11
LEGIONOVIA S.A. 20:00
CHCW 17 Panathinaikos ATHENS 23/11
Sm' AESCH Pfeffingen 20:00
CHCW 19 VK BRUSNO 23/11
RIGAS Volejbola Skola 18:00
CHCW 21 ZOK UB 23/11
Apollon LIMASSOL 19:00
CHCW 23 AJM FC PORTO ---
Apollo 8 BORNE
CHCW 25 Tent OBRENOVAC 23/11
Rapid BUCURESTI 19:00
CHCW 27 ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG 23/11
RSR WALFER 19:00
CHCW 29 OK HERCEG NOVI 22/11
BK TROMSØ 19:00
CHCW 31 RANDABERG IL 23/11
UKF NITRA 19:00
CHCW 33 TS Volley DÜDINGEN 24/11
Kairos PONTA DELGADA 20:00
CHCW 35 PTT SC ANKARA 22/11
Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT 18:00
32nd Finals
Status Teams
LEGIONOVIA S.A.
UKF NITRA
Kairos PONTA DELGADA
OK GACKO
Hapoel KFAR SABA
Apollo 8 BORNE
RIGAS Volejbola Skola
KAUNAS VDU
HOLTE IF
RSR WALFER
BK TROMSØ
Galeb Liko Soho BAR
Azerrail BAKU
Apollon LIMASSOL
Rapid BUCURESTI
VK PROSTEJOV
Sm' AESCH Pfeffingen
Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT
Panathinaikos ATHENS
LP SALO
ATSC Kelag KLAGENFURT
ZOK UB
AJM FC PORTO
HAIFA VC
SLIEDRECHT Sport
RANDABERG IL
OK HERCEG NOVI
TS Volley DÜDINGEN
ASP Thetis VOULA
ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG
Tent OBRENOVAC
VK BRUSNO
VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
Slavia EU BRATISLAVA
PTT SC ANKARA

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Prequalification Round WEVZA
From 01/09/2022 to 16/10/2022
Prequalification Round BVA
From 15/09/2022 to 30/09/2022
Qualification Round
From 22/11/2022 to 01/12/2022
Main Phase
From 13/12/2022 to 09/02/2023
Final Phase
From 21/02/2023 to 22/03/2023

LiveScore
There are no matches appointed for today