Skip Navigation Links
Preliminary, 1st, 2nd and 3rd Round
Preliminary Round
Participating Teams
Bigbank TARTU
Lindaren Volley AMRISWIL
1st Round
Participating Teams
Bigbank TARTU
BUDVA Volley
CDV Guaguas LAS PALMAS
ČEZ KARLOVARSKO
CSM Arcada GALATI
Draisma Dynamo APELDOORN
Ford Levoranta SASTAMALA
Hebar PAZARDZHIK
IBB Polonia LONDON
Mladost ZAGREB
OK Mladost BRCKO
Olympiacos PIRAEUS
Rieker UJS KOMÁRNO
Shakhtior SOLIGORSK
Sport LISBOA e Benfica
UVC Holding GRAZ
2nd Round
Participating Teams
ČEZ KARLOVARSKO
Ford Levoranta SASTAMALA
Hebar PAZARDZHIK
Mladost ZAGREB
Olympiacos PIRAEUS
Rieker UJS KOMÁRNO
Shakhtior SOLIGORSK
Sport LISBOA e Benfica
3rd Round
Participating Teams
ČEZ KARLOVARSKO
Preliminary Round
Away Matches

CLM 02 Lindaren Volley AMRISWIL 3
Bigbank TARTU 2
1st Round
Away Matches

CLM 04 Hebar PAZARDZHIK 3
CDV Guaguas LAS PALMAS 1
CLM 06 Shakhtior SOLIGORSK 3
IBB Polonia LONDON 1
CLM 08 UVC Holding GRAZ 1
Rieker UJS KOMÁRNO 3
CLM 10 Olympiacos PIRAEUS 3
OK Mladost BRCKO 0
CLM 12 Sport LISBOA e Benfica 3
Bigbank TARTU 1
CLM 14 Ford Levoranta SASTAMALA 3
Draisma Dynamo APELDOORN 1
CLM 16 Mladost ZAGREB 3
BUDVA Volley 1
CLM 18 ČEZ KARLOVARSKO 3
CSM Arcada GALATI 2
2nd Round
Home Matches

CLM 19 Hebar PAZARDZHIK 2
Shakhtior SOLIGORSK 3
CLM 21 Rieker UJS KOMÁRNO 1
Olympiacos PIRAEUS 3
CLM 23 Sport LISBOA e Benfica 3
Ford Levoranta SASTAMALA 0
CLM 25 Mladost ZAGREB 1
ČEZ KARLOVARSKO 3
3rd Round
Home Matches

CLM 27 Winner CLM-19/20 ---
Winner CLM-21/22
CLM 29 Winner CLM-23/24 ---
ČEZ KARLOVARSKO
Preliminary Round
 MatchesWLPts.
Bigbank TARTU
2 114
Lindaren Volley AMRISWIL
2 112

Detailed Standing
1st Round
 MatchesWLPts.
Olympiacos PIRAEUS
2 206
Rieker UJS KOMÁRNO
2 206
Sport LISBOA e Benfica
2 206
Shakhtior SOLIGORSK
2 205
Ford Levoranta SASTAMALA
2 205
Mladost ZAGREB
2 114
CDV Guaguas LAS PALMAS
2 113
CSM Arcada GALATI
2 113
ČEZ KARLOVARSKO
2 113
Hebar PAZARDZHIK
2 113
BUDVA Volley
2 112
Draisma Dynamo APELDOORN
2 021
IBB Polonia LONDON
2 021
Bigbank TARTU
2 020
UVC Holding GRAZ
2 020
OK Mladost BRCKO
2 020

Detailed Standing
2nd Round
 MatchesWLPts.
ČEZ KARLOVARSKO
1 103
Sport LISBOA e Benfica
1 103
Olympiacos PIRAEUS
1 103
Shakhtior SOLIGORSK
1 102
Hebar PAZARDZHIK
1 011
Rieker UJS KOMÁRNO
1 010
Mladost ZAGREB
1 010
Ford Levoranta SASTAMALA
1 010

Detailed Standing
3rd Round
 MatchesWLPts.
ČEZ KARLOVARSKO
0 000

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Preliminary, 1st, 2nd and 3rd Round
From 21/09/2021 to 11/11/2021
4th Round
From 30/11/2021 to 16/02/2022
Quarter-Finals
From 08/03/2022 to 17/03/2022
Semi-Finals
From 29/03/2022 to 07/04/2022
Super Finals
From 21/05/2022 to 22/05/2022

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
21/10/21
CLM 23-Sport LISBOA e Benfica vs Ford Levoranta SASTAMALA



CEV Competition Social Media