Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
A.J. FONTE BASTARDO
Aero ODOLENA VODA
AKAA Volley
Borac BANJA LUKA
CV MELILLA
Deya Volley BURGAS
Epicentr - Podolyany HORODOK
GreenPlan VRCK KAZINCBARCIKA
Hapoel MATE-ASHER AKKO
Hapoel Yoav KFAR SABA
LAUSANNE UC
Lindemans AALST
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
Mirad Unipo PRESOV
MONTANA Volley
Murov BAKU
Olympiacos PIRAEUS
Omonia NICOSIA
Orion DOETINCHEM
Panathinaikos ATHENS
PAOK THESSALONIKI
PÄRNU VC
Ribola KAŠTELA
Rieker UJS KOMÁRNO
SC Duo TARTU
SC Prometey DNIPRO
Sporting CP LISBOA
Steaua BUCURESTI
Tiikerit KOKKOLA
UVC Holding GRAZ
VC STROOSSEN
Viking TIF BERGEN
8th Finals
Participating Teams
A.J. FONTE BASTARDO
CV MELILLA
Deya Volley BURGAS
Hapoel MATE-ASHER AKKO
Lindemans AALST
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
Murov BAKU
Olympiacos PIRAEUS
Omonia NICOSIA
Orion DOETINCHEM
Panathinaikos ATHENS
PAOK THESSALONIKI
SC Duo TARTU
Sporting CP LISBOA
Steaua BUCURESTI
Viking TIF BERGEN
4th Finals
No Teams Participating Yet
16th Finals
Home Matches

CHCM 33 Maccabi Yeadim TEL-AVIV 3
GreenPlan VRCK KAZINCBARCIKA 1
CHCM 35 PAOK THESSALONIKI 3
MONTANA Volley 0
CHCM 37 Omonia NICOSIA 3
Ribola KAŠTELA 2
CHCM 39 Hapoel Yoav KFAR SABA 1
Lindemans AALST 3
CHCM 41 Mirad Unipo PRESOV 3
SC Duo TARTU 2
CHCM 43 A.J. FONTE BASTARDO 3
AKAA Volley 0
CHCM 45 Epicentr - Podolyany HORODOK 0
CV MELILLA 3
CHCM 47 PÄRNU VC 0
Sporting CP LISBOA 3
CHCM 49 Rieker UJS KOMÁRNO 1
Olympiacos PIRAEUS 3
CHCM 51 Deya Volley BURGAS 3
LAUSANNE UC 1
CHCM 53 Hapoel MATE-ASHER AKKO 3
SC Prometey DNIPRO 1
CHCM 55 Tiikerit KOKKOLA 2
Steaua BUCURESTI 3
CHCM 57 VC STROOSSEN 0
Orion DOETINCHEM 3
CHCM 59 Murov BAKU 3
UVC Holding GRAZ 0
CHCM 61 Viking TIF BERGEN 3
Borac BANJA LUKA 0
CHCM 63 Panathinaikos ATHENS 3
Aero ODOLENA VODA 0
8th Finals
Home Matches

CHCM 65 Maccabi Yeadim TEL-AVIV 01/12
PAOK THESSALONIKI 19:00
CHCM 67 Omonia NICOSIA 29/11
Lindemans AALST 20:00
CHCM 69 SC Duo TARTU 30/11
A.J. FONTE BASTARDO 19:00
CHCM 71 CV MELILLA 30/11
Sporting CP LISBOA 18:00
CHCM 73 Olympiacos PIRAEUS 30/11
Deya Volley BURGAS 19:00
CHCM 75 Hapoel MATE-ASHER AKKO 01/12
Steaua BUCURESTI 19:00
CHCM 77 Orion DOETINCHEM 01/12
Murov BAKU 20:00
CHCM 79 Viking TIF BERGEN 01/12
Panathinaikos ATHENS 19:00
4th Finals
Home Matches

CHCM 81 Winner CHCM 65/66 ---
Winner CHCM 67/68
CHCM 83 Winner CHCM 69/70 ---
Winner CHCM 71/72
CHCM 85 Winner CHCM 73/74 ---
Winner CHCM 75/76
CHCM 87 Winner CHCM 77/78 ---
Winner CHCM 79/80
16th Finals
Status Teams
Aero ODOLENA VODA
Sporting CP LISBOA
Lindemans AALST
Steaua BUCURESTI
LAUSANNE UC
MONTANA Volley
AKAA Volley
UVC Holding GRAZ
Orion DOETINCHEM
SC Duo TARTU
GreenPlan VRCK KAZINCBARCIKA
Olympiacos PIRAEUS
Ribola KAŠTELA
SC Prometey DNIPRO
CV MELILLA
Borac BANJA LUKA
Viking TIF BERGEN
Omonia NICOSIA
Hapoel MATE-ASHER AKKO
Mirad Unipo PRESOV
VC STROOSSEN
Murov BAKU
A.J. FONTE BASTARDO
Deya Volley BURGAS
Tiikerit KOKKOLA
PÄRNU VC
Panathinaikos ATHENS
Epicentr - Podolyany HORODOK
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
Rieker UJS KOMÁRNO
PAOK THESSALONIKI
Hapoel Yoav KFAR SABA

Detailed Standing
8th Finals
Status Teams
Sporting CP LISBOA
Lindemans AALST
Steaua BUCURESTI
Orion DOETINCHEM
SC Duo TARTU
Olympiacos PIRAEUS
CV MELILLA
Viking TIF BERGEN
Omonia NICOSIA
Hapoel MATE-ASHER AKKO
Murov BAKU
A.J. FONTE BASTARDO
Deya Volley BURGAS
Panathinaikos ATHENS
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
PAOK THESSALONIKI

Detailed Standing
4th Finals
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Round
From 11/10/2022 to 20/10/2022
Main Phase
From 08/11/2022 to 26/01/2023
Final Phase
From 07/02/2023 to 16/02/2023

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
17/11/22
CHCM 58-Orion DOETINCHEM vs VC STROOSSEN