Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
Arago de SETE
Arkas IZMIR
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
C.S. Arcada GALATI
Calcit KAMNIK
Caruur Volley GENT
CHAUMONT VB 52
Chênois GENEVE
Crvena Zvezda BEOGRAD
Dinamo BUCURESTI
Dukla LIBEREC
Fenerbahçe HDI ISTANBUL
Fino KAPOSVÁR
Ford Levoranta SASTAMALA
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL
Greenyard MAASEIK
Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE
Lindaren Volley AMRISWIL
Lycurgus GRONINGEN
Mladost ZAGREB
Mursa OSIJEK
NARBONNE Volley
Neftohimik BURGAS
Partizan BEOGRAD
PGE Skra BEŁCHATÓW
Savo Volley KUOPIO
SCM CRAIOVA
SVG LÜNEBURG
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
Valsa Group MODENA
VK Lvi PRAHA
Volley SCHÖNENWERD
8th Finals
Participating Teams
Arkas IZMIR
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
C.S. Arcada GALATI
Chênois GENEVE
Fenerbahçe HDI ISTANBUL
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL
Greenyard MAASEIK
Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE
Lindaren Volley AMRISWIL
Lycurgus GRONINGEN
NARBONNE Volley
PGE Skra BEŁCHATÓW
Savo Volley KUOPIO
SVG LÜNEBURG
Valsa Group MODENA
Volley SCHÖNENWERD
Play Off
Participating Teams
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
C.S. Arcada GALATI
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL
Greenyard MAASEIK
Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE
PGE Skra BEŁCHATÓW
SVG LÜNEBURG
Valsa Group MODENA
4th Finals
Participating Teams
ACH Volley LJUBLJANA
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
ČEZ KARLOVARSKO
Greenyard MAASEIK
Knack ROESELARE
MONTPELLIER HSC VB
PGE Skra BEŁCHATÓW
Valsa Group MODENA
16th Finals
Away Matches

CCM 16 Lycurgus GRONINGEN 3
Calcit KAMNIK 0
CCM 18 Dinamo BUCURESTI 0
SVG LÜNEBURG 3
CCM 20 Arkas IZMIR 3
Caruur Volley GENT 1
CCM 22 Valsa Group MODENA 3
Ford Levoranta SASTAMALA 1
CCM 24 Union Raiffeisen WALDVIERTEL 0
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL 3
CCM 26 Chênois GENEVE 3
Dukla LIBEREC 1
CCM 28 NARBONNE Volley 3
Arago de SETE 0
CCM 30 CHAUMONT VB 52 0
PGE Skra BEŁCHATÓW 3
CCM 32 Partizan BEOGRAD 1
Lindaren Volley AMRISWIL 3
CCM 34 Greenyard MAASEIK 3
Mladost ZAGREB 0
CCM 36 Fino KAPOSVÁR 2
Volley SCHÖNENWERD 3
CCM 38 Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE 3
Mursa OSIJEK 0
CCM 40 Savo Volley KUOPIO 3
Crvena Zvezda BEOGRAD 1
CCM 42 Neftohimik BURGAS 0
C.S. Arcada GALATI 3
CCM 44 VK Lvi PRAHA 1
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA 3
CCM 46 Fenerbahçe HDI ISTANBUL 3
SCM CRAIOVA 0
8th Finals
Away Matches

CCM 48 SVG LÜNEBURG 3
Lycurgus GRONINGEN 0
CCM 50 Valsa Group MODENA 3
Arkas IZMIR 0
CCM 52 Chênois GENEVE 0
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL 3
CCM 54 PGE Skra BEŁCHATÓW 3
NARBONNE Volley 2
CCM 56 Greenyard MAASEIK 3
Lindaren Volley AMRISWIL 0
CCM 58 Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE 3
Volley SCHÖNENWERD 2
CCM 60 C.S. Arcada GALATI 3
Savo Volley KUOPIO 1
CCM 62 Fenerbahçe HDI ISTANBUL 1
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA 3
Play Off
Away Matches

CCM 64 Valsa Group MODENA 3
SVG LÜNEBURG 1
CCM 66 PGE Skra BEŁCHATÓW 3
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL 2
CCM 68 Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE 3
Greenyard MAASEIK 0
CCM 70 Bluenergy Daiko Volley PIACENZA 3
C.S. Arcada GALATI 1
4th Finals
Home Matches

CCM 71 ACH Volley LJUBLJANA 08/02
Valsa Group MODENA 18:00
CCM 73 ČEZ KARLOVARSKO 08/02
PGE Skra BEŁCHATÓW 18:00
CCM 75 Knack ROESELARE 08/02
Greenyard MAASEIK 20:30
CCM 77 MONTPELLIER HSC VB 07/02
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA 20:00
16th Finals
Status Teams
Mladost ZAGREB
Ford Levoranta SASTAMALA
C.S. Arcada GALATI
Lindaren Volley AMRISWIL
Fenerbahçe HDI ISTANBUL
CHAUMONT VB 52
Valsa Group MODENA
Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE
Greenyard MAASEIK
Dinamo BUCURESTI
Chênois GENEVE
Neftohimik BURGAS
Savo Volley KUOPIO
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
Lycurgus GRONINGEN
Partizan BEOGRAD
Fino KAPOSVÁR
Arkas IZMIR
NARBONNE Volley
VK Lvi PRAHA
Caruur Volley GENT
SCM CRAIOVA
Volley SCHÖNENWERD
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL
Arago de SETE
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
Dukla LIBEREC
Crvena Zvezda BEOGRAD
SVG LÜNEBURG
Mursa OSIJEK
Calcit KAMNIK
PGE Skra BEŁCHATÓW

Detailed Standing
8th Finals
Status Teams
C.S. Arcada GALATI
Lindaren Volley AMRISWIL
Fenerbahçe HDI ISTANBUL
Valsa Group MODENA
Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE
Greenyard MAASEIK
Chênois GENEVE
Savo Volley KUOPIO
Lycurgus GRONINGEN
Arkas IZMIR
NARBONNE Volley
Volley SCHÖNENWERD
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
SVG LÜNEBURG
PGE Skra BEŁCHATÓW

Detailed Standing
Play Off
Status Teams
C.S. Arcada GALATI
Valsa Group MODENA
Jihostroj ČESKÉ BUDĚJOVICE
Greenyard MAASEIK
Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
SVG LÜNEBURG
PGE Skra BEŁCHATÓW

Detailed Standing
4th Finals
Status Teams
Knack ROESELARE
MONTPELLIER HSC VB
ACH Volley LJUBLJANA
ČEZ KARLOVARSKO
Valsa Group MODENA
Greenyard MAASEIK
Bluenergy Daiko Volley PIACENZA
PGE Skra BEŁCHATÓW

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Round
From 11/10/2022 to 20/10/2022
Main Phase
From 08/11/2022 to 16/02/2023
Final Phase
From 07/03/2023 to 05/04/2023

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
26/01/23
CCM 66-PGE Skra BEŁCHATÓW vs Galatasaray HDI Sigorta ISTANBUL