Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
1. MCM-Diamant KAPOSVAR
Apollo 8 BORNE
ATHENS ASP Thetis VOULA
AYDIN BBSK
C.S. MEDGIDIA
C.S.M. LUGOJ
CD das AVES Termolan
CV Tenerife LA LAGUNA
Hapoel KFAR SABA
Hermes Rekkenshop OOSTENDE
Jaraco LVL GENK
Kairos PONTA DELGADA
KAZANLAK Volley
Maccabi HADERA
NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
Nilüfer Belediye BURSA
OD Krim LJUBLJANA
OK GACKO
OK KAŠTELA
OK Marina KAŠTELA
Panathinaikos AC ATHENS
RC CANNES
Savino Del Bene SCANDICCI
SC POTSDAM
Sm' AESCH Pfeffingen
Tent OBRENOVAC
TJ OSTRAVA
TK KAUNAS VDU
UVC Holding GRAZ
VBC CHESEAUX
VK Šelmy BRNO
VP UKF NITRA
8th Finals
Participating Teams
1. MCM-Diamant KAPOSVAR
AYDIN BBSK
C.S. MEDGIDIA
C.S.M. LUGOJ
CV Tenerife LA LAGUNA
Hapoel KFAR SABA
Hermes Rekkenshop OOSTENDE
NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
Nilüfer Belediye BURSA
Panathinaikos AC ATHENS
RC CANNES
Savino Del Bene SCANDICCI
SC POTSDAM
Tent OBRENOVAC
VK Šelmy BRNO
VP UKF NITRA
4th Finals
No Teams Participating Yet
16th Finals
Away Matches

CHCW 24 OD Krim LJUBLJANA 0
Hapoel KFAR SABA 3
CHCW 26 C.S. MEDGIDIA 3
OK KAŠTELA 1
CHCW 28 OK Marina KAŠTELA 0
Tent OBRENOVAC 3
CHCW 30 VK Šelmy BRNO 3
VBC CHESEAUX 0
CHCW 32 Panathinaikos AC ATHENS 3
TJ OSTRAVA 0
CHCW 34 Jaraco LVL GENK 0
Hermes Rekkenshop OOSTENDE 3
CHCW 36 CV Tenerife LA LAGUNA 3
Apollo 8 BORNE 1
CHCW 38 Nilüfer Belediye BURSA 3
TK KAUNAS VDU 0
CHCW 40 OK GACKO 0
AYDIN BBSK 3
CHCW 42 1. MCM-Diamant KAPOSVAR 3
Maccabi HADERA 1
CHCW 44 UVC Holding GRAZ 0
NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post 3
CHCW 46 Sm' AESCH Pfeffingen 1
C.S.M. LUGOJ 3
CHCW 48 Savino Del Bene SCANDICCI 3
ATHENS ASP Thetis VOULA 0
CHCW 50 SC POTSDAM 3
Kairos PONTA DELGADA 0
CHCW 52 VP UKF NITRA 3
KAZANLAK Volley 1
CHCW 54 RC CANNES 3
CD das AVES Termolan 0
8th Finals
Home Matches

CHCW 55 Hapoel KFAR SABA 08/12
C.S. MEDGIDIA 20:00
CHCW 57 Tent OBRENOVAC 07/12
VK Šelmy BRNO 19:00
CHCW 59 Panathinaikos AC ATHENS 14/12
Hermes Rekkenshop OOSTENDE 15:30
CHCW 61 CV Tenerife LA LAGUNA 08/12
Nilüfer Belediye BURSA 18:00
CHCW 63 AYDIN BBSK 07/12
1. MCM-Diamant KAPOSVAR 19:00
CHCW 65 NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post 08/12
C.S.M. LUGOJ 19:00
CHCW 67 Savino Del Bene SCANDICCI ---
SC POTSDAM
CHCW 69 VP UKF NITRA 08/12
RC CANNES 20:15
4th Finals
Home Matches

CHCW 71 Winner CHCW 55/56 ---
Winner CHCW 57/58
CHCW 73 Winner CHCW 59/60 ---
Winner CHCW 61/62
CHCW 75 Winner CHCW 63/64 ---
Winner CHCW 65/66
CHCW 77 Winner CHCW 67/68 ---
Winner CHCW 69/70
16th Finals
 MatchesWLPts.
NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
2 206
SC POTSDAM
2 206
Savino Del Bene SCANDICCI
2 206
Hapoel KFAR SABA
2 206
1. MCM-Diamant KAPOSVAR
2 206
Nilüfer Belediye BURSA
2 206
RC CANNES
2 206
AYDIN BBSK
2 206
Tent OBRENOVAC
2 206
C.S. MEDGIDIA
2 206
VK Šelmy BRNO
2 205
CV Tenerife LA LAGUNA
2 205
C.S.M. LUGOJ
2 205
Panathinaikos AC ATHENS
2 114
KAZANLAK Volley
2 113
Hermes Rekkenshop OOSTENDE
2 113
Jaraco LVL GENK
2 113
VP UKF NITRA
2 113
TJ OSTRAVA
2 112
Sm' AESCH Pfeffingen
2 021
Apollo 8 BORNE
2 021
VBC CHESEAUX
2 021
OK KAŠTELA
2 020
OK Marina KAŠTELA
2 020
TK KAUNAS VDU
2 020
Maccabi HADERA
2 020
OK GACKO
2 020
CD das AVES Termolan
2 020
OD Krim LJUBLJANA
2 020
ATHENS ASP Thetis VOULA
2 020
Kairos PONTA DELGADA
2 020
UVC Holding GRAZ
2 020

Detailed Standing
8th Finals
 MatchesWLPts.
1. MCM-Diamant KAPOSVAR
0 000
AYDIN BBSK
0 000
C.S. MEDGIDIA
0 000
C.S.M. LUGOJ
0 000
CV Tenerife LA LAGUNA
0 000
Hapoel KFAR SABA
0 000
Hermes Rekkenshop OOSTENDE
0 000
NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post
0 000
Nilüfer Belediye BURSA
0 000
Panathinaikos AC ATHENS
0 000
RC CANNES
0 000
Savino Del Bene SCANDICCI
0 000
SC POTSDAM
0 000
Tent OBRENOVAC
0 000
VK Šelmy BRNO
0 000
VP UKF NITRA
0 000

Detailed Standing
4th Finals
 MatchesWLPts.
No records to display.

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Round
From 26/10/2021 to 04/11/2021
Main Phase
From 16/11/2021 to 03/02/2022
Final Phase
From 22/02/2022 to 23/03/2022

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
24/11/21
CHCW 24-OD Krim LJUBLJANA vs Hapoel KFAR SABA