Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
A.J. FONTE BASTARDO Azores
ACH Volley Ljubljana
C.S.A. Steaua BUCURESTI
CAI TERUEL
Epicentr - Podolyany HORODOK
GENTOFTE Volley
Halkbank ANKARA
Hapoel Yoav KFAR SABA
KV PËJA
LAUSANNE UC
Levski SOFIA
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
MOK Mursa OSIJEK
NARBONNE Volley
OK Bosna SARAJEVO
OK NIS
Omonoia NICOSIA
Panathinaikos AC ATHENS
PAOK THESSALONIKI
Pénzügyőr SE BUDAPEST
SAAREMAA VC
Sporting CP LISBOA
Stroitel MINSK
TALLINN Technical University
Tectum ACHEL
TJ Spartak MYJAVA
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
UVC Weberzeile RIED IM INNKREIS
VC Barkom-Kazhany LVIV
VC LORENTZWEILER
VCA AMSTETTEN NÖ
Viking TIF BERGEN
Volley SCHÖNENWERD
8th Finals
Participating Teams
A.J. FONTE BASTARDO Azores
ACH Volley LJUBLJANA
C.S.A. Steaua BUCURESTI
CAI TERUEL
Epicentr - Podolyany HORODOK
Halkbank ANKARA
LAUSANNE UC
NARBONNE Volley
Panathinaikos AC ATHENS
PAOK THESSALONIKI
Sporting CP LISBOA
TALLINN Technical University
TJ Spartak MYJAVA
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
VCA AMSTETTEN NÖ
Volley SCHÖNENWERD
4th Finals
Participating Teams
A.J. FONTE BASTARDO Azores
ACH Volley LJUBLJANA
CAI TERUEL
Halkbank ANKARA
LAUSANNE UC
NARBONNE Volley
Panathinaikos AC ATHENS
TALLINN Technical University
16th Finals
Away Matches

CHCM 14 OK Bosna SARAJEVO 0
Halkbank ANKARA 3
CHCM 16 Union Raiffeisen WALDVIERTEL 3
Viking TIF BERGEN 2
CHCM 18 TALLINN Technical University 3
GENTOFTE Volley 0
CHCM 20 Volley SCHÖNENWERD 3
UVC Weberzeile RIED IM INNKREIS 2
CHCM 22 Pénzügyőr SE BUDAPEST 1
Epicentr - Podolyany HORODOK 3
CHCM 24 Panathinaikos AC ATHENS 3
Maccabi Yeadim TEL-AVIV 1
CHCM 26 Hapoel Yoav KFAR SABA 22/12
TJ Spartak MYJAVA 17:30
CHCM 28 Tectum ACHEL 2
CAI TERUEL 3
CHCM 30 MOK Mursa OSIJEK 0
PAOK THESSALONIKI 3
CHCM 32 A.J. FONTE BASTARDO Azores 3
KV PËJA 0
CHCM 34 VC Barkom-Kazhany LVIV 1
ACH Volley Ljubljana 3
CHCM 36 C.S.A. Steaua BUCURESTI 3
VC LORENTZWEILER 0
CHCM 38 Stroitel MINSK 2
LAUSANNE UC 3
CHCM 40 Levski SOFIA 1
VCA AMSTETTEN NÖ 3
CHCM 42 OK NIS 1
Sporting CP LISBOA 3
CHCM 44 NARBONNE Volley 3
Omonoia NICOSIA 2
8th Finals
Away Matches

CHCM 46 Union Raiffeisen WALDVIERTEL 0
Halkbank ANKARA 3
CHCM 48 Volley SCHÖNENWERD 3
TALLINN Technical University 1
CHCM 50 Panathinaikos AC ATHENS 3
Epicentr - Podolyany HORODOK 2
CHCM 52 CAI TERUEL 3
TJ Spartak MYJAVA 1
CHCM 54 A.J. FONTE BASTARDO Azores 3
PAOK THESSALONIKI 1
CHCM 56 C.S.A. Steaua BUCURESTI 0
ACH Volley LJUBLJANA 3
CHCM 58 VCA AMSTETTEN NÖ 0
LAUSANNE UC 3
CHCM 60 NARBONNE Volley 1
Sporting CP LISBOA 3
4th Finals
Away Matches

CHCM 62 TALLINN Technical University 03/02
Halkbank ANKARA 15:00
CHCM 64 CAI TERUEL 09/02
Panathinaikos AC ATHENS 20:00
CHCM 66 ACH Volley LJUBLJANA 09/02
A.J. FONTE BASTARDO Azores 18:00
CHCM 68 NARBONNE Volley 09/02
LAUSANNE UC 19:30
16th Finals
 MatchesWLPts.
A.J. FONTE BASTARDO Azores
2 206
Halkbank ANKARA
2 206
C.S.A. Steaua BUCURESTI
2 206
ACH Volley Ljubljana
2 206
PAOK THESSALONIKI
2 206
Sporting CP LISBOA
2 206
Epicentr - Podolyany HORODOK
2 206
NARBONNE Volley
2 205
Volley SCHÖNENWERD
2 205
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
2 205
Panathinaikos AC ATHENS
2 205
CAI TERUEL
2 205
LAUSANNE UC
2 204
TALLINN Technical University
2 114
Levski SOFIA
2 113
VCA AMSTETTEN NÖ
2 113
TJ Spartak MYJAVA
1 102
GENTOFTE Volley
2 112
Stroitel MINSK
2 022
Hapoel Yoav KFAR SABA
1 011
Tectum ACHEL
2 021
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
2 021
Viking TIF BERGEN
2 021
UVC Weberzeile RIED IM INNKREIS
2 021
Omonoia NICOSIA
2 021
Pénzügyőr SE BUDAPEST
2 020
OK NIS
2 020
VC Barkom-Kazhany LVIV
2 020
MOK Mursa OSIJEK
2 020
VC LORENTZWEILER
2 020
OK Bosna SARAJEVO
2 020
KV PËJA
2 020
SAAREMAA VC
0 000

Detailed Standing
8th Finals
 MatchesWLPts.
Halkbank ANKARA
2 206
ACH Volley LJUBLJANA
2 206
A.J. FONTE BASTARDO Azores
2 206
LAUSANNE UC
2 205
Panathinaikos AC ATHENS
2 205
TALLINN Technical University
2 113
Sporting CP LISBOA
2 113
CAI TERUEL
2 113
TJ Spartak MYJAVA
2 113
NARBONNE Volley
2 113
Volley SCHÖNENWERD
2 113
Epicentr - Podolyany HORODOK
2 021
VCA AMSTETTEN NÖ
2 021
PAOK THESSALONIKI
2 020
C.S.A. Steaua BUCURESTI
2 020
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
2 020

Detailed Standing
4th Finals
 MatchesWLPts.
A.J. FONTE BASTARDO Azores
0 000
ACH Volley LJUBLJANA
0 000
CAI TERUEL
0 000
Halkbank ANKARA
0 000
LAUSANNE UC
0 000
NARBONNE Volley
0 000
Panathinaikos AC ATHENS
0 000
TALLINN Technical University
0 000

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Round
From 09/11/2021 to 18/11/2021
Main Phase
From 30/11/2021 to 10/02/2021
Final Phase
From 23/02/2022 to 01/03/2022

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
20/01/22
CHCM 60-NARBONNE Volley vs Sporting CP LISBOA