Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
Asterix Avo BEVEREN
BEZIERS Angels
C.S.M. TARGOVISTE
Calcit Volley KAMNIK
DPD Legionovia LEGIONOWO
DRESDNER SC
Fatum NYÍREGYHÁZA
Galatasaray HDI ISTANBUL
Hapoel KFAR SABA
Khimik YUZHNY
KV DRITA Gjilan
LPV HUITTINEN
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Nova KBM Branik MARIBOR
OK SIP ŠEMPETER
Pölkky KUUSAMO
Proton SARATOV
PVK Olymp PRAHA
Saugella MONZA
SC "Prometey" KAMYANSKE
SC POTSDAM
Stiinta BACAU
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Tent OBRENOVAC
TS Volley DÜDINGEN
Vasas Óbuda BUDAPEST
Viteos NEUCHATEL UC
VK Šelmy BRNO
Volero LE CANNET
ŽOK UB
8th Finals
Participating Teams
OK SIP ŠEMPETER
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Vasas Óbuda BUDAPEST
4th Finals
No Teams Participating Yet
16th Finals
Home Matches

CCW 01 LPV HUITTINEN 11/11
Swietelsky BÉKÉSCSABA 18:30
CCW 03 Saugella MONZA 11/11
Viteos NEUCHATEL UC 18:00
CCW 05 ŽOK UB 10/11
Stiinta BACAU 19:00
CCW 07 KV DRITA Gjilan 11/11
VK Šelmy BRNO 20:00
CCW 09 OK SIP ŠEMPETER 11/11
Pölkky KUUSAMO 18:00
CCW 11 Tent OBRENOVAC ---
Asterix Avo BEVEREN
CCW 13 Vasas Óbuda BUDAPEST ---
TS Volley DÜDINGEN
CCW 15 Minchanka MINSK ---
Fatum NYÍREGYHÁZA
CCW 17 Mladost ZAGREB 12/11
PVK Olymp PRAHA 20:00
CCW 19 SC "Prometey" KAMYANSKE 11/11
C.S.M. TARGOVISTE 19:00
CCW 21 DPD Legionovia LEGIONOWO 10/11
BEZIERS Angels 20:00
CCW 23 Proton SARATOV 17/11
Volero LE CANNET
CCW 25 Calcit Volley KAMNIK ---
Nova KBM Branik MARIBOR
CCW 27 Losers from CLVW 2nd Round 17/18 ---
DRESDNER SC
CCW 29 Hapoel KFAR SABA 11/11
SC POTSDAM 17:00
CCW 31 Khimik YUZHNY 12/11
Galatasaray HDI ISTANBUL 18:00
8th Finals
Home Matches

CCW 33 Swietelsky BÉKÉSCSABA ---
Winner CCW 03/04
CCW 35 Winner CCW 05/06 ---
Winner CCW 07/08
CCW 37 OK SIP ŠEMPETER ---
Winner CCW 11/12
CCW 39 Vasas Óbuda BUDAPEST ---
Winner CCW 15/16
CCW 41 Winner CCW 17/18 ---
Winner CCW 19/20
CCW 43 Winner CCW 21/22 ---
Winner CCW 23/24
CCW 45 Winner CCW 25/26 ---
Winner CCW 27/28
CCW 47 Winner CCW 29/30 ---
Winner CCW 31/32
4th Finals
Home Matches

CCW 49 Winner CCW 33/34 ---
Winner CCW 35/36
CCW 51 Winner CCW 37/38 ---
Winner CCW 39/40
CCW 53 Winner CCW 41/42 ---
Winner CCW 43/44
CCW 55 Winner CCW 45/46 ---
Winner CCW 47/48
16th Finals
Status Teams
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Pölkky KUUSAMO
LPV HUITTINEN
Volero LE CANNET
BEZIERS Angels
DRESDNER SC
SC POTSDAM
Vasas Óbuda BUDAPEST
Fatum NYÍREGYHÁZA
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Saugella MONZA
Hapoel KFAR SABA
DPD Legionovia LEGIONOWO
Calcit Volley KAMNIK
OK SIP ŠEMPETER
Nova KBM Branik MARIBOR
Viteos NEUCHATEL UC
TS Volley DÜDINGEN
Galatasaray HDI ISTANBUL
SC "Prometey" KAMYANSKE
Khimik YUZHNY
Tent OBRENOVAC
ŽOK UB
KV DRITA Gjilan
VK Šelmy BRNO
PVK Olymp PRAHA
C.S.M. TARGOVISTE
Stiinta BACAU
Proton SARATOV
Asterix Avo BEVEREN

Detailed Standing
8th Finals
Status Teams
Vasas Óbuda BUDAPEST
Swietelsky BÉKÉSCSABA
OK SIP ŠEMPETER

Detailed Standing
4th Finals
 
Latest News

Competition Overview
Main Phase
From 10/11/2020 to 11/02/2021
Final Phase
From 23/02/2021 to 23/03/2021

LiveScore
There are no matches appointed for today